wtorek, 9 grudnia 2014

Jeśli szukacie prezentu pod choinkę...

... to ja się tu wcisnę z bezczelną reklamą :)
Jak widać po banerze z prawej strony współpracuję z DaWandą gdzie staram się upłynniać różne dzikie pomysły, które wpadają mi do głowy :D
Dziś chcę zaprezentować Wam jeden z bardziej "bezpiecznych" ale i banalnych prezentów które można znaleźć pod choinką. Są to rękawiczki ale tym razem w raczej niebanalnej odsłonie a mianowicie: superkolorowe i superwrzorzyste. 
Zanim je pokażę to parę słów o technologii produkcji: że starannie wykonanie i że z dbałością o szczegóły i że tak pomyślane aby jak najładniej leżały to oczywiste, ale do każdej pary dołączona jest gratis moja wielka radocha z procesu tworzenia. Zwłaszcza do egzemplarzy prawych. Jakoś tak się składa, że robię je z reguły jako pierwsze i nie mogę się doczekać co wyjdzie mi z kombinacji wzorów i kolorów. Drugi egzemplarz w parze nie jest już taki radochogenny bo już wiem jak będzie wyglądał ale staram się go skończyć jak najszybciej by od razu wziąć się za rękawiczkę o nowej kombinacji. Co nie znaczy oczywiście, że lewa jest gorzej zrobiona, co to to nie :) 
Mam w głowie mnóstwo pomysłów na nowe pary i ciągle dochodzą nowe, szkoda tylko że tak mało mam czasu aby je wszystkie urzeczywistnić. 
Aha i jeszcze jedno - zapomniałam dodać, że to drutowy poziom hard bo one wszystkie są pięciopalczaste.
Oto te którze już powstały:

 

 


Jeśli chcecie zobaczyć jak rękawiczki prezentują się na rękach, wystarczy kliknąć na baner DaWandy (na górze po prawej stronie) albo po prostu wejść tu:
 http://pl.dawanda.com/shop/sowastrychowa
i wybrać kategorię "rękawiczki". Polecam :)
 

3 komentarze:

  1. Jestem zachwycona i oczarowana! Wszystkie parę są przepiękne. Jesteś niesamowita - podziwiam Cię :-D

    OdpowiedzUsuń
  2. wow, dzięki, strasznie mi miło :)

    OdpowiedzUsuń