poniedziałek, 1 lutego 2016

KONKURS!!!

Witam wszystkich w ten bury i ponury zimowy dzień i zapraszam do konkursu!
Do wygrania te oto piękne i ciepłe, zimowe rękawiczki pięciopalczaste w kolorze fioletowym:


Rękawiczki wydziergane są ręcznie przeze mnie (a muszę dodać, że w dzierganiu pięciopalczastych rękawiczek doszłam do prrrawdziwej perrrfekcji) z włóczki Cashmere Gold od Madame Tricote o składzie: 55% wełny, 5% kaszmiru, 40% akrylu.
Wełna daje tak potrzebne ciepło zimą, kaszmir dodaje miękkości i połysku a akryl sprawia że rękawiczki są łatwe w pielęgnacji (można je prać w pralce w temperaturze 30 stopni C).
Rękawiczki mają rozmiar uniwersalny i ozdobione są wzorem warkoczowym.

By wziąć udział w konkursie trzeba spełnić dwa małe warunki:
  1. Obserwować mojego bloga (możecie dołączyć do oberwatorów klikając w przycisk "dołącz się do tej wirtyny" z prawej strony)
  2. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które zdradza moją tęksnotę za wiosną:
Śpiew jakich ptaków lubisz najbardziej?

Konkurs zakończy się równo za tydzień, to jest 8-mego lutego, wyniki zostaną podane we wtorek w oddzielnym wpisie.
Odpowiedzi (koniecznie z dopiskiem: "obserwuję bloga jako... - i tu wasz nick obserwatora)  przesyłajcie na adres mailowy: 
moniat.1000@wp.pl


Zachęcam i zapraszam - niech Was nie zwiedzie chwilowa odwilż, to jeszcze nie wiosna, jeszcze czas na rękawiczki! :)

4 komentarze:

 1. Na wstępie powiem ,że obserwuję od dawna i mam na swojej liście , a jak to się stało ,że u Ciebie nie ......ale już nadrobiłam :))Dla mnie królem ptasiej melodii jest oczywiście skowronek :))Mam koło domu taką wysoką choinę ,jakieś 12-15 metrów i w letnie wieczory często tam na czubku przysiada ta mała ptaszyna i koncertuje dla mnie :))))Już nie mogę się doczekać:)))
  Tak się rozmarzyłam ,że nie wspomniałam o Twoich pięknych rękawiczkach ,zazdroszczę talentu do robienia takich cudeniek :)))
  Pozdrawiam**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za komplementy :) co do skowronków - to już niedługo, one chyba zaczynają śpiewć jako pierwsze, kiedyś usłyszałam jednego już w lutym! :)

   Usuń
 2. Genialny Blog!!! Teraz już napewno będe Cię obserwować, skarbnica pomysłów!

  A Śpiew ulubionych ptaków... Więc to jest tak, uwielbiam stać w lesie i słuchać dzięcioła jak puka w drzewo. Kocham siedzieć na ławce w parku i słuchać jak gruchają gołębie. Lubie słuchać ćwierkania wróbli... Ale jako że mieszkam nad morzem lubię kiedy o 4 rano jak już zrobi się jasno słuchać skrzeku mew, bo wtedy budzę się z myślą że jest lato <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :) Mi z kolei z latem kojarzą się siedzące w zbożu przepiórki. Takimi letnimi cichymi wieczorami niesie się w ciszy "pit pilit, pit pilit" Uwielbiam to :)

   Usuń